MAKINAT PER PRODHIM TE KEPUCAVE

Shitet nga: Isufi 21 Dhj 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes makina per prodhimin e kepucave komplet dhe ne gjendje te rregullt Qmimi i arsyshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim