MBUSHËS PËR BATERI TË AUTOMOBILAVE

Shitet nga: Mbushës i Baterive 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Në gjendje shumë të mirë teknike është orginall gjerman e mbush baterin 6 volt dhe 12 volt.
044 351896 kush e ka pakon TRIP ose
049 351896 ose viber pa pages.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim