Makin Brinkman per nivelizim

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kraus-Bani 30 Jan 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina per nivelizimin betonit (estrik),ne gjendje te rregullt, e sa po ardhur nga Gjermania. Posedon nje bok dhe 40m gyp 50mm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim