Makina e qepjes robave

Shitet nga: Nadije Laqi 06 Jan 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Eshte makina prej Zvicres.
I ka krejt operacionet shtep dhe qendisje
Kemi 2 copa , 1 eshte 50euro.
Makina BERNINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim