Makina per armatur

Shitet nga: Bashkim 22 Mar 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Ben keputje dhe Lakimin e Armatures.per me shum Info 044-153-421
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim