Makina per nivelizim

Shitet nga: FATON KRASNIQI 23 Shk 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
MAKINA E TIPIT PUC MAJSTER 3 KLIPSH E VITIT 1997 ASHT NE GJENDJE TE SHKELQYSHME TEKNIKE DHE KA QMIM TE VOLITSHEM


MAKINA E TIPIT BEMES 3 KLIPSH ME KIPER ME 400 OR PUNE E VITIT 2013....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim