Makina per paketimin e sheqerit

Shitet nga: Makina per sheqer 30 Sht 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Prizren
Shitet makina per paketimin e sheqerit.Makina eshte vetem 2 muj e perdort dhe eshte me sistem Automatik. Qmimi 3200euro.
Nr tel 049-306-721
Pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim