Makina per pilet

Shitet nga: pz 26 Dhj 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes makinat per pilet dhe briket prodhim gjerman.boj ndrrim edhe me ndonje vetur qe me konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim