Makina per qepje original

Shitet nga: Toni 04 Pri 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Prizren
Shes makinat te pa perdorura , makinat shiten dhe veq e veq dhe komplet , qmimi veq e veq eshte , te mdhajat dy copa nga 300 euro , e vogla 100 euro , dhe pegulla 300 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim