Makine te ndyshme

Shitet nga: Ramadan 22 Gsh 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Prizren
Jam i interesun për ti shitur këto maqina.
Kombinjerk, Frez,shpojs dhe Makin për ti prer brisqit . Për më shumë info më lajmroni në mob . QmimI si mbas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim