Maqin

Shitet nga: Blendi 09 Nën 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes dy maqina per argjentari edhe per argjend maqina sherben per ritjen e ritjen e unazave dhe burmave eshte orgjinale e re pa perdor italiane nr kon 044 216 391 vibej qmimin me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim