Maqin G4 Lyse / Sovatimi

Shitet nga: Labinot Kadrija 15 Mar 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet Maqina Lyse / Sovatimi G4, Prodhim Gjerman, me te gjitha paisjet percjellese:
Komprosor, kabulle tre fazor, zorre uji, shneka, si dhe me 12 metra zorre te matrialit, si dhe pistolja, etj.
Maqina perdoret per te gjitha llojet e sovatimit si mbrenda dhe jashte me te gjitha llojete e matrialeve.
Maqina posedon kater goma kthyese.
Eshte e lehte per ndoj transport / ngarkim,
Punon shume mire nuk ka asnje problme mundet me fillu punen menjeher.
Per informata me shume ne nr.: +37744 190 285
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim