Maqin per blurjen e mishit si dhe maqin per vaku..

Shitet nga: maqina e mishit 06 Pri 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
shitet maiqna per bluarjen e mishit osht rostfraj siq shihet ne foto si dhe shitet maqina per vakumimin e mishit dhe produkteve te tij me qmim shum te volitshem maqina osht prodhim gjerman e tipit Multivac ,qe mundesh me vakumu ne te dy kraht ,pa nderprerje
mund te na kontaktoni ne kta numra te telefonit
val 044 402 191
ipko +38649 177 585 edhe viper
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim