Maqina per Auto Larje

Shitet nga: Maqina autolarje 27 Mar 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Servis Karcher dhe wap
Shesim dhe rregullojm
Gjindem
Ne prizren Lagja Dardania
044113428
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim