Mikser brumi

Shitet nga: Lirim 14 Gsh 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

520 EUR

Komuna: Prizren
Shes mikser. Brumi shum i mir dhe i rujtun i po. Sa ardhen prej italije. Asht shum ne gjendje te mir punon shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim