Mikser per brum te bukes dhe sugjukit

Shitet nga: Mikser 07 Sht 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Esht e perdorur defekt nuk ka esht levizese qmimi esht i volitshem mundeni me ardh me pa flm per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim