Mjete per ndertimtari

Shitet nga: shaban paqarizi 09 Krr 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
shesim shtylla te gjata deri 4.5 metra makina per perpunimin e hekurit kravata nagre dhe skele
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim