Nxemje solare

Shitet nga: Faredin 13 Sht 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Me shumic dhe pakic Nxemje solare me vakum pa antifriz -30 grad nuk e ngrin ujin , Mbrenda 2 -3 ore i ngroh 160 lit kohet e veres 100-150 grad Si te lind dielli 15 vite garancion per tubat e xhamit Lidhet edhe me nxemje qendrore i ndihmon dimrit Jan dy modele me bojler ne kulem . Dhe modeli tjeter lidhet me bojlerin 3 funksional Nxemje qendrore,rym,dhe solare. Ky model kushton 475 Eu .per 100 M2, me 24 tubacjone Kurse me bojler te vet 160.lit. Uje te ngroht dhe Nje rezevuar 30.lit me 24 tubacjone kushton 685 € modeli ne foto ngjyr e bardh Modeli krom 785€ Kto qmime jan pa montim Tel kontaktus +37744280936 dhe+38649169063
Prizrrn lagj-ja dardanija No19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim