Pompa per nxemje qendrore

Shitet nga: driton 12 Gsh 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes pompa te ujit per nxemje qendrore pompat jan pre zvicre dhe jan kvalitet shum i mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim