Prerse druri dhe keramike

Shitet nga: Florim 19 Mar 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prizren
Shiten prerset druri dhe keramike me llaser
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim