Salldus

Shitet nga: Arif 16 Gsh 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makin per Salldim 3 dhe 2 Fazore e ardhur nga Zvicra per me teper info 049 678 200
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim