Shes Baterin Univerzale Per Kerra Dhe gjithqka

Shitet nga: Pronari 02 Mar 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prizren
Shes baterin Mbushese qe sherben per Dhezjen e Automjeteve,Mbushjen e Tel,Frigo Pikniku,Etj
Pres Bleresa serioz Qmimi mbet i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim