Shes Biznesin

Shitet nga: Furrë Buke 29 Tet 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes Biznesin Furrë Buke dhe FastFood ne te njejtin lokal, prodhimi i furres eshte prodhim i Dadeksit me te gjitha elementet te reja siq shihen edhe ne foto.
Per me shume na kontaktoni ne nr te tel: 044571333 edhe ne viber po ne kete nr. Gjendemi ne lagjen Kodra e Diellit afer Shkolles fillore "Ismajl Qemajli"

Cmimi me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim