Shes Burmashina Te ardhura nga Gjermania

Shitet nga: Edon 22 Jan 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prizren
Shes burmashina te ardhura nga Gjermania te testuara dhe ne gjendje perfekte
Ju Mirepres ..... 044 / 594 / 211
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim