Shiten Makinat pre Kopjimin e Qelesave

Shitet nga: Jeton R. Celina 15 Sht 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Nje makine per kopjimin e qelesave Univerzal ( Silca Record / Itali ) dhe
nje makine per kopjimin e qelesave Pantograf ( An - San / Turqi ). Cmimet jane shume te volitshme dhe negociuese. Ofrojme poashtu qelsa gratis bashk me blerjen e makinave dhe literature per perdorim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim