Shitet

Shitet nga: Skender 15 Nën 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet
Starteri per bmushjen e baterive dhe per ndezjene e makinave te renda punon 12v24v
044 248164 prizren
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim