aparat per pula prodhim german

Shitet nga: prizren 18 Gsh 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

530 EUR

Komuna: Prizren
Shitet aparat i pulave gjerman 20 pula per nje her me rrym ka dhe motorin per hargjime me te vogla te rrymes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim