aparat saldimi

Shitet nga: avniaa 09 Sht 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
i ri i paperdorur me mbrojtese dhe kuti elektroda se bashku.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim