makin per ski patinazhi

Shitet nga: Makin per ski Patinazhi 16 Shk 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prizren
makina eshte per mprehje te skive te patinazhit ,mprehje te thikave dhe shum e shum opcione tjera te cilat mund ti beni me ket makin makin perfekte per ata qe e njohin ket lloj makine keshtu qe jeni te mireseardhur per qdo informat mund te pyetni ne numrat e lartpershkruar si ne viber poashtu edhe tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim