Makina për dyer dhe dritare

Shitet nga: necmedin 14 Qer 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Distributor gjeneral per kosove
bejme servisimin dhe montimin e makinave
MAKINA PER Dyer dhe dritare
Facebook : Plastmakkosova

1. MAQINA PER PREREJEN E PROFILAVE SHARRRA me 2 koke

2.MAQINA NGJITESE (peglla me briqe) me 2 koke

3.MAQINA PER PASTRIMIN E KANDEVE PASTRUSJA AUTOMATIC. -CNC

4.MAQINA PER PRERJEN E LLAJSNEVE SHABLONA UNIVERSAL

5.MAQINA PER BRAVA DHE DORZA FREZJA FULL ATUTOMATIC

6.MAQINE PER NDARJEN E DRITAREVE FREZJA FULL AUTOMATIC

lokali : mamushe
+383 44 748 777 viber
+383 44 191 024
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim