makineri per prodhimin e tjegullave te betonit

Shitet nga: privat 22 Nën 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 500 EUR

Komuna: Prizren
shes komplet vien e prodhimit per tjegulla betoni trajnimin e puntorve per prodhim montimin e makineris e baejm ne me stafin ton makinerja ka prodhue vetem 3 vite dhe eshte shum ne gjendeje te mir e gatshme per prodhim kapaciteti i prodhimit 1600 cop per qdo dit

qmimi sipas marrveshjese
bajm ndrrim me banes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim