maqin prerjen e gurit .dhe asfaltit

Shitet nga: .... 17 Sht 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
shiten maqinat per prerjen e betonit,gurit .dhe maqina per prerjen e asfaltit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim