shes makınen per llamperı

Shitet nga: jeton 26 Nën 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prizren
shes makinen per llamperi dhe patos eshte shum ne gjendje te mire ka edhe cerkullarin/...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim