shitet makina per larje

Shitet nga: BEKIM 23 Mar 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prizren
Shitet autolarja profesionale e tipit WAP e sapo ardhur nga Austria.Autolarja ka shtypje te mire 200Bar 380V dhe eshte e pershtatshme per larjen e veturave, autobusave,kamionave,bagerave, tepihave,fasadav,kockav,oborre,etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim