shtylla skele ne shitje dhe qera

Shitet nga: ... 05 Maj 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
shesim dhe japim me qera shtylla she skele
skele 1m x1.85m te perdorura
skele 80cm x1.85m te perdorura
skele 70cm x2.5m te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim