BEJM HAPJEN E PUSEV

Shitet nga: UJVARA 31 Krr 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Bejm hapjen e pusev me gypa te betonit bejm dhe filtrimin e ujit me zhavor po ashtu bejm bartjen e dheut te xhitha keto sherbime i bejm mbrenda dites ju dota zxhedhni problemin e ujit me qmim te volitshum ju mir presim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim