Ckele Alumini e re

Shitet nga: Sadri 17 Pri 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Ckele Alumini e re

Shesim Ckele Alumini, e kam sjell prej Perendimi per nevoja te veta, por nuk e kemi perdor dhe shitet tani.

Esht shum e leht nga pesha, por shum e fort dhe e qendrueshme.

Peshon rreth 16-17kg.
160cm e gjat
180cm e lart
Podi i nrrohet shkall shkall
Deri 200kg pesh mban
Esht me kater rrot dhe rrotet mund te bllokohen.

Shum ideal per punime te mbrendshme.

Qmimi 300,- euro.

Vet e kam ble 599,- euro

Nese jeni te interesum mund te kontaktoni me vellaun ne Kosov, Berat e ka emrin: 044-135-145
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim