Dere e hymjes

Shitet nga: driton 29 Maj 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   60 EUR

Komuna: Prizren
Dere e hymjes dy kraheshe me dimenzione naltesia 210 centimetra dhe gjersia 130 centimetra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim