Dizalic apo Vinç

Shitet nga: Rahmi Dedaj 15 Shk 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina per ndertim dizalic apo vinq bejm shitjen si dhe servisimin e tyre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim