Dritare dhe Dera balkonit

Shitet nga: Halid 30 Jan 01:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
3 dritare - 140 x 160 cm
1 dritare - 140 x 120 cm
1 dere - 220 x 82 cm

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim