Dyer Automatike Sauna Pishina Xhakuzi

Shitet nga: Basri 04 Jan 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Xheni Commerce

Ndërmarrja Xheni Commerce , e cila ofron modelet më të reja të dyerve për garazha dhe dyer industriale. Xheni Commerce ofron edhe dyer automatike dhe pajisje të tjera për objektin tuaj. Ndërmarrja Xheni Commerce rrit vlerën e shtëpisë suaj, duke bërë që çdo ditë veprimet të jenë më të thjeshta dhe më efikase.


Viber +377 44 993 140
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim