Dyer Merantie, dru Afrike i fort

Shitet nga: Sadri 17 Pri 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Dyer Merantie, dru Afrike i fort

Na kan teprua disa dyer qe kam sjell per shpi tona.
Keto dyer jan te perdorura, duhet grrye me leter grryese dhe mandej me llak ose ngjyr punue.
Qesi dyer kam perdor un per shtepit tona, sepse jan 50her me te forta se dyert e reja apo berlloku qe shitet neper Kosove.
Keto dyer jan nga Merantie drue Afrikan, ska shansa ma mu rralue a mu shtremu, eshte garancion i perjetshem.

Vet i kam grrye dyert dhe nje shtres ngjyr, dhe tani jan ne gjendje 100% dhe shum te bukura kan dal, shifni fotot si jan ba dyert.

Foto 1+2 jan te dyerve qe jan ne shitje, ato tjera jan vetem si shembull qysh jan ba qeto dyer masi qe jan punue.
Dyert nuk kan shtok, vetem dera. Edhe un shtokin Kosov jav kam marue.

Dyert mundeni mi perdor si per dhoma ashtu edhe per der hymje.
Mund ti bani ne mas, mi ngushtue ose mi shkurtue, pa kurrfar problemi se jan dyr masive.

Nga qeky model kam keto massa:
Dyert jan me xham, xhami esht i zier, nuk esht xham i thjesht

3 cope
212x88cm (lartesia 212cm gjeresia 88cm)

1 dere 212x78cm
1 dere 212x83cm

Qmimi 150,- euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim