Dyer Merantie, dru Afrike i fort

Shitet nga: Sadri 17 Pri 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Dyer Merantie, dru Afrike i fort

Na kan teprua disa dyer qe kam sjell per shpi tona.
Keto dyer jan te perdorura, duhet grrye me leter grryese dhe mandej me llak ose ngjyr punue.
Qesi dyer kam perdor un per shtepit tona, sepse jan 50her me te forta se dyert e reja apo berlloku qe shitet neper Kosove.
Keto dyer jan nga Meranti dru Afrikan, ska shansa ma mu rralue a mu shtremu, eshte garancion i perjetshem.

Vet i kam grrye dyert dhe nje shtres ngjyr, dhe tani jan ne gjendje 100% dhe shum te bukura kan dal, shifni fotot si jan ba dyert.

Nga foto 1 kam vetem nje dere,
203x78cm (lartesia 203cm gjeresia 78cm)

Nga foto 2 kam vetem nje dere, Kjo der esht me pasqyre
212x86cm (lartesia 212cm gjeresia 86cm)

Nga foto 3 kam vetem nje dere, kjo der esht me xhama
203x78cm (lartesia 203cm gjeresia 78cm)

Nga foto 4 kam vetem nje dere, kjo der eshte pa xhama
212x83cm (lartesia 212cm gjeresia 83cm)Fotot tjera jan vetem si shembull qysh jan ba qeto dyer masi qe jan punue.
Dyert nuk kan shtok, vetem dera. Edhe un shtokin Kosov jav kam marue.

Dyert mundeni mi perdor si per dhoma ashtu edhe per der hymje.
Mund ti bani ne mas, mi ngushtue ose mi shkurtue, pa kurrfar problemi se jan dyr masive.

Nga qeky model kam vetem nje der, masa:


Qmimi 100,- euro copa

Kerkoni edhe dyert tjera ne MerrJep


Nese jeni te interesum mund te kontaktoni me vellaun ne Kosov, Berat e ka emrin: 044-135-145
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim