Dyer Merantie, dru Afrike i fort

Shitet nga: Sadri 17 Pri 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Dyer Merantie, dru Afrike i fort

Na kan teprua disa dyer qe kam sjell per shpi tona.
Keto dyer jan te perdorura, duhet grrye me leter grryese dhe mandej me llak ose ngjyr punue.
Qesi dyer kam perdor un per shtepit tona, sepse jan 50her me te forta se dyert e reja apo berlloku qe shitet neper Kosove.
Keto dyer jan nga Meranti dru Afrikan, ska shansa ma mu rralue a mu shtremu, eshte garancion i perjetshem.

Vet i kam grrye dyert dhe nje shtres ngjyr, dhe tani jan ne gjendje 100% dhe shum te bukura kan dal, shifni fotot si jan ba dyert.

Nga ky model ne foto 1+2 kam 2 dyer:
Nje dere masa: 212x73cm (lartesia 212cm gjeresia 73cm), pa xhama
Dhe nje der masa: 210x83cm, me xhama

Fotot tjera jan vetem si shembull qysh jan ba qeto dyer masi qe jan punue.
Dyert nuk kan shtok, vetem dera. Edhe un shtokin Kosov jav kam marue.

Dyert mundeni mi perdor si per dhoma ashtu edhe per der hymje.
Mund ti bani ne mas, mi ngushtue ose mi shkurtue, pa kurrfar problemi se jan dyr masive.

Nga qeky model kam vetem nje der, masa:


Qmimi 150,- euro copa

Kerkoni edhe dyert tjera ne MerrJep


Nese jeni te interesum mund te kontaktoni me vellaun ne Kosov, Berat e ka emrin: 044-135-145
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim