Dyer dhe dritare

Shitet nga: meriton duraku 21 Shk 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shesim dyer dhe dritare . Dyert jan te firmes Vehbi zhuri. Ndersa dritaret jan te firmes Lesna. jan te bajtne 8 vite. Jan te ruajtera jan ne gjendje te mir , etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim