Dyer per dhoma .

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Edi Company 29 Krr 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Dyer standarte per dhoma me kualitet te lart. Te llojeve te ndryshme prodhime Italiane .
Dyer te blinduara me dy krah dhe nje krah.
ME SHUM AE 70 LLOJE
Dyer per garazhda automatike.
1 km nga rrethi , rruga per Prishtin (ana e djatht) Malishevë

https://www.facebook.com/pages/Edi-Company/410100775788567?ref=hl#!/pages/Edi-Company/410100775788567.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim