Dyr dhe dritare te plastikes dhe Drunit

Shitet nga: Bimi 16 Mar 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes dritare te plastikes dhe dyr te dunit kemi 3 lloj matriali Pima Pen turk.Internova esht austriak.veka Gjerman te gjitha kan karancjon
Dyr te druni kemi 2 lloj pish edhe breh jan te mir gjdo sen kemi garancjon punojm edhe dorza per shkall me gjom
Bojm edhe ndrrim me kerr


Me golf 4 5 dizell

Kush esht intersun mund te na thirrnj ne telefon ose ne viber +38649823227
045585126
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim