Fluke 325 True Rms (I Ri)

Shitet nga: Fluke 325 True Rms Dje 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 28 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prizren

Shitet Aparat professional Fluke 325 True Rms i Ri.
Per te gjith ata profesionist qe kerkojn cilesi dhe vlera reale ne matje.
Cmimi 180 Euro.
Dergesa me poste pagesa behet ne momentin e dorezimit te mallit.
Aparati ndodhet ne Durres.
Cel 069 73 09 899
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim