Gelqere

Shitet nga: Liridon 07 Shk 00:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prizren
bejm shitjen e gelqeres te shuar dhe pashuar me qmime shum te lira >>> > garantojm ne cilsii

Gjindemi ne Prizren

Pranoj edhe kompenzimee

Ju Falemiderit per Mir kuptimmm


tel. 044 858 437 049 560 073
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim