Gur punues Albi

Shitet nga: behar bytyqi Dje 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shesum qeshme arka tbunarit funtana grilla te gjitha te punuara me guri si dhe kryem kamina per mrena mure dekoruse etj.
Per qdo rast kontakto pronar
Behar Bytyqi tel: 044 562 177
Viber +37744562177
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim